Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

ZBIERANIE PIECZAREK WE FRANCJI!

38424
Cena: 10,00 EUR (€)

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: IPF
Miasto: RENNES

dodano: 2019.01.11
ważne do: 2019.04.11
wyświetleń: 542

Szczegóły oferty:

PRACA WE FRANCJI
Dla naszego Klienta, jednego z największych w Europie producentów naczep chłodniczych, posiadającego filie w 38 krajach (również w Polsce) oraz sieć ponad 300 partnerów handlowych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZBIERACZ PIECZAREK !!! (2 MIEJSCA)

*Praca w pozycji stojącej lub pochylonej zazwyczaj na wysokości 4 metrów
*Praca w wilgotnym środowisku
*Wykonywanie powtarzalnych gestów
*Konieczna wiedza dotycząca wyboru pieczarek gotowych do zebrania (rozmiar, wygląd)
*Przenoszenie ciężarów (+/- 10kg)

WARUNKI ZATRUDNIENIA
*Minimum czteromiesięczne doświadczenie na stanowisku
*Zdolność do pracy na wysokości – 4 metry
Pracownik musi być zmotywowany, poważny, pracowity i sympatyczny oraz przestrzegać zasad higieny i bezpieczeństwa

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)
-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + płatne więcej nadgodziny (około 6 dodatków do pensji co miesiąc)
-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole
-Zorganizowany transport i zakwaterowanie
-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-Wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

OBOWIĄZKI:
*Zapoznanie się dziennym planem zbioru – specyfikacja pieczarek do zbioru / ilość / organizacja półek
*Instalowanie narzędzi pracy
*Zbieranie pieczarek i ich delikatne umieszczanie w skrzynkach
*Czyszczenie narzędzi

GODZINY PRACY
*Od poniedziałku do piątku, maksymalnie 6 dni w tygodniu
*Początek - 5:30, koniec najpóźniej o 16:30
*Początek - 13:30, koniec najpóźniej o 00:30

EFEKTYWNOŚĆ
CEL : minimalna wydajność – 8 opakowań na godzinę - koniecznie

W CELU APLIKOWANIA NA STANOWISKO PROSZĘ WYSLAĆ CV NA ADRES Z PONIŻSZĄ KLAUZULĄ:
W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV na adres: malgorzata.sienkiewicz@ipf.jobs

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”