Ogłoszenie

pracownik produkcji - możliwa praca dla par

37480

Region: cały kraj
Firma: IPF
Miasto: okolice Lyonu
Telefon: 571 445 378

dodano: 2018.11.29
ważne do: 2018.12.29
wyświetleń: 702

Firma IPF Group, lider wśród firm pośredniczących w pracy we Francji,poszukuje pracowników produkcji:

Zadania:
- produkcja mięsa, przyuczenie
- pakowanie produktów

Wymagania:
- dyspozycyjność od 6.12.2018

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (umowa jest od 6.12 do 23.12 i za te 2 tygodnie mozna zarobic 1000 euro na czysto po odliczeniu kosztów biletów do Francji w dwie strony i kwatery) - możliwosc powortu po swietach na ten sam projekt lub inny
- mozliwośc dluzszej wspolpracy
- prawo do francuskich świadczen w euro (na dzieci, emerytalne, zdrowotne)
- prawo do pobierania po zakonczonym kontrakcie 900 euro kuroniówki francuskiej
- zorganizowana kwatera i transport

Zainteresowanych proszę o kontakt na numer 571 445 378 lub na maila beata.szczesna@ipf.jobs