Ogłoszenie

Pracownik obróbki aluminium (praca dla kobiet i mężczyzn)

36465

Region: cały kraj
Firma: IPF
Telefon: 789405802

dodano: 2018.10.16
ważne do: 2018.10.24
wyświetleń: 358

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją elementów do branży lotniczej.
Opis stanowiska

Pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się obróbką blach z aluminium. Praca polega na szlifowanie, polerowaniu i wierceniu otworów.
Zakres obowiązków

    szlifowanie pilnikiem krawędzi blach
    wiercenie otworów
    polerowanie

Wymagania

    doświadczenie w pracy przy obróbce metalu
    dobry wzrok - wymagana duża precyzja
    umiejętność posługiwania się narzędziami: pilnik do metalu, szlifierka pneumatyczna itp.

Oferujemy

    Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
    Atrakcyjne wynagrodzenie.
    Pracę w polskim zespole.
    Zorganizowany transport i zakwaterowanie.
    Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy.
    Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem.
    Wsparcie polskiego koordynatora.
    Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne).
    Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce.
    Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €).
    Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami oferty pracy prześlij CV na adres mail patrycja.michalowska@ipf.jobs lub skontaktuj się telefonicznie pod nr tel. 789405802

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
[brak możliwości wyświetlania adresów URL/linków bez Opcji premium]ązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innyc