Ogłoszenie

Zastępca szefa kuchni

34983

Przepisz kod z obrazka

Region: Rhône-Alpes
Firma: IPF Group
Miasto: Lyon
Telefon: 507805434
Strona www: https://ipf.jobs/

dodano: 2018.08.07
ważne do: 2018.10.06
wyświetleń: 469

Firma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Naszym klientem jest renomowana sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych, która posiada swoje obiekty na całym świecie. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Francja, okolice Lyon

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw,  pobieranie próbek, ich ocenianie, a także za nadzór nad wydawaniem i podawaniem gotowych potraw.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie potraw wysokiej jakości,
- dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- kreatywność w przygotowywaniu posiłków.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne),
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie francuskiej,
- zorganizowane i odpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu,
- zwrot kosztów za transport do Francji i powrót do Polski w wysokości 250 Euro,
- pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale),
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne),
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV na mail rekrutacja@ipf.jobs.
Kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji pod nr tel.: 507 805 434 lub Skype:  Agnieszka_IPF.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem: