Ogłoszenie

PRACOWNIK STADNINY

34087

Region: cały kraj
Firma: Jobs Plus
Miasto: Montfermeil
Strona www: http://jobsplus.pl/

dodano: 2018.06.21
ważne do: 2018.07.05
wyświetleń: 530

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej
i stałej, dla swojego Klienta, francuskiej firmy specjalizującej się w hodowli koni, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja (Montfermeil)

Zakres obowiązków:
  • Karmienie i pojenie koni
  • Sprzątanie i ścielenie boksów
  • Drobne prace gospodarcze w stadninie

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość języka francuskiego
  • Mile widziane doświadczenie w podobnych pracach w kraju czy za granicą
  • Zaangażowanie w wykonywane czynności
  • Zamiłowanie do zwierząt
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna i wytrzymałość

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy francuskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne zakwaterowanie, mieszczące się nieopodal miejsca pracy, opłacone przez pracodawcę
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasza  Recruitment Specialist.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503491434, mail: zagranica@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.