Ogłoszenie

Zatrudnimy SERWISANTA dystrybutorów wody

33277

Podziel się:

Brak zdjęć.

Przepisz kod z obrazka

Region: Île-de-France
Firma: DESALTERA

dodano: 2018.05.14
ważne do: 2018.05.22
wyświetleń: 339

Francuska firma „DESALTERA” zajmująca się wynajmem i sprzedażą dystrybutorów wody, szuka osoby na stanowisko: SERWISANT/ SERWISANTKA.

Miejsce pracy:  BAGNOLET

Zadania:
- naprawa i serwisowanie dystrybutorów wody
- instalacja i deinstalacja urządzeń
- prace magazynowe i pomocnicze
- rzetelne wykonywanie swoich obowiązków

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
- gotowość do nauki i pogłębiania wiedzy
- j. francuski – nie wymagany

Oferujemy:
- umowę o pracę 35h/tygodniowo
- terminowo wypłacane wynagrodzenie 1700e brutto + premie okazjonalne
- niezbędne wyposażenie i narzędzia do wykonywania obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio na e-mail firmowy: contact@desaltera.fr

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt pod numerami tel:
KUBA +33 752 135 920