Ogłoszenie

Drukarz offsetowy

31969

Region: cały kraj
Firma: rekrutacja
Ulica: Praca

dodano: 2018.03.16
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 598

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!
 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy pilnie kandydatów na stanowisko:

Drukarz Offsetowy
Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
  • obsługa drukarek offsetowych i cyfrowego formatu (dużego i małego)
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • konserwacja sprzętu

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze drukarki offsetowej na kolorowej i cyfrowej prasie Heidelberg
  • wiedza na temat CTP Heidelberg
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dokładność i poczucie estetyki
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy (przeprowadzka do Francji na długi okres czasu, a nawet na stałe)
  • nie wymagamy znajomości języka francuskiego

Mile widziane:
  •  własne auto do wyjazdu

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • docelowo przejście na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową+ nadgodziny płatne 25%
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • długoterminową współpracę
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie zawodowe.   http://hrbc.es-candidate.com/application/form/273735/2045/0/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.