Ogłoszenie

Grupa dekarzy - blacharzy

31789

Region: cały kraj
Firma: rekrutacja
Ulica: Praca

dodano: 2018.03.09
ważne do: 2018.03.23
wyświetleń: 518

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie.
 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko:

Dekarz - Blacharz (blacha cynkowa)
Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
  • lutowanie blachy
  • odbudowa całkowita lub częściowa pokryć dachowych tradycyjnych (renowacje starych dachów)
  • demontaż, montaż, odbudowa pokryć dachowych do stanu zamkniętego (dachy płaskie i spadziste)
  • odbudowy szkieletu dachu (krowie, więźby)
  • wykonywanie podstawowych operacji blacharskich:  trasowanie, cięcie, wiercenie, zaginanie, lutowanie połączeń, spawanie elementów, nitowanie, zakładanie papy termozgrzewalnej, styropianu, sylikonu, uszczelnianie itp.
  • wykonywanie pokryć dachowych blachą cynkową, stalową ocynkowaną, miedzianą
  • montowanie rynien i rur spustowych
  • wykonywanie obróbek blacharskich murów ogniowych, kominków (wykończenia)

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy
  • bardzo dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność od zaraz na okres min. 3 miesięcy
  • znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym swobodny kontakt z pracodawcą)
  • własny samochód do wyjazdu

Oferujemy:
  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową+ premie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie    http://hrbc.es-candidate.com/application/form/227574/1837/0/
 Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy HRBC (t.j. INTERIMAX APT Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, A-TEAM RECRUITMENT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Z.Słomińskiego15/506, 00-195Warszawa ) oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).