Ogłoszenie

PILNIE PRACA BIUROWA WE FRACNCJI Z MIESZKANIEM

27837
Cena: 2 000,00 EUR (€)

Podziel się:

Brak zdjęć.

Region: cały kraj
Firma: MIREK

dodano: 2017.09.18
ważne do: 2017.10.02
wyświetleń: 830

Szczegóły oferty:

Oferta pracy we Francji

Praca szuka człowieka!
Polska Firma Budowlana z bardzo dużym potencjałem na rynku Francuskim Pilnie poszukuje pracownika na stanowisko ASYSTENTKI.
WARUNEK KONIECZNY BIEGŁY FRANCUSKI W MOWIE I PIŚMIE!

OCZEKIWANIA:
-Sprawna obsługa programów komputerowych z pakietu Office oraz poruszanie się w zasobach internetu
-Płynne posługiwanie się językiem Francuskim
-Komunikatywność
-Mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:
-Tłumaczenie umów/Redagowanie
-Załatwianie spraw papierkowych
-Kontakt z klientami
-Obsługa Terminarza
-Obsługa zamówień z Hurtowni

Zapewniamy LEGALNE ZATRUDNIENIE!
-PIERWSZA UMOWA NA CZAS 1 ROKU
-ZAKWATEROWANIE W MALOWNICZYM MIASTECZKU NA POŁUDNIU FRANCJI-koszty po stronie pracodawcy
-Wynagrodzenie podstawowe 1500⏠plus comiesięczna premia za realizację zadań 500âŹ

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZONE SĄ O PRZESYŁANIE CV NA ADRES E-MAIL
mwz.batiment.renovations@wp.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami mailowo lub telefonicznie