Ogłoszenie

Praca w serowarni

27691

Podziel się:

Brak zdjęć.

Przepisz kod z obrazka

Region: Franche-Comté
Firma: Consulting i Pośrednictwo Mar-Law

dodano: 2017.09.11
ważne do: 2017.09.25
wyświetleń: 754

Aktualnie dla naszego klienta we Francji, (rejon wschodni, Franche Comte) poszukujemy kandydatów do pracy w serowarni na stanowisku:
1.ASYSTENT PRODUKCJI:
Zakres obowiązków:
-praca na taśmie,
-konfekcjonowanie,
-przyjmowanie zamówień,
-kontrola jakości.
Wymagania:
-konieczna znajomość języka francuskiego w stopniu dobrym!
-chęć do relokacji do wschodniej Francji, na minimum pół roku i do pracy w serowarni (CDD póżniej możliwe CDI)
-podstawowa znajomość excela
-auto przydatne.
2. PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH, bez koniecznej znajomości francuskiego, mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym we Francji.
Nasz klient oferuje:
-francuską umowę o pracę,
-zakwaterowanie,
-dobre warunki pracy,
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub francuskim, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Rekrutacja do 25 września.