Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Spawacz rur i kotłów

26234
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: cały kraj
Firma: interimax
Ulica: Praca

dodano: 2017.07.10
ważne do: 2017.09.08
wyświetleń: 435

Szczegóły oferty:

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
 Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz rur i kotłów (TIG/MIG)
Miejsce pracy:  Francja

Obowiązki:
  • spawanie rur i kotłów
  • praca z blachą, spawanie stali nierdzewnej, o grubości 60-300 mm
  • spawanie w metodach TIG (141) i MIG
  • montaż i łączenie elementów
  • praca według planów technicznych

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do spawania metodami TIG 141 i MIG
  • biegłość w czytaniu rysunku technicznego
  • motywacja do pracy we Francji
  • dokładność, precyzja, odpowiedzialność

Mile widziane:
  • znajomość języka francuskiego na poziomie minimum podstawowym
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód do wyjazdu

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie
  • pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem poprzez Link aplikacyjny: http://hrbc.es-candidate.com/application/form/205258/1848/
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".
Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Aktualności