Ogłoszenie

Pracownik tartaku

25635

Region: cały kraj
Firma: ipf
Telefon: 789405802

dodano: 2017.06.21
ważne do: 2017.06.29
wyświetleń: 337

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska pracy
- praca w przemyśle drzewnym
- obsługa maszyny hydraulicznej - łuparki do drewna,
- praca od zaraz

Wymagania:
- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana umiejętność obsługi maszyn tartacznych np. pił, traka itp.
- praca na dłuższy okres czasu,
- sumienność
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do podjęcia pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
- atrakcyjne zatrudnienie,
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania,
- zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych),
- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji,
- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.),
bezpłatny dostęp do francuskiej służby zdrowia.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanei swojego CV pod adres :rekrutacja@ipf.jobs