Ogłoszenie

Zbieracz pieczarek

23957

Region: cały kraj
Firma: IPF
Strona www: ipf.jobs

dodano: 2017.04.21
ważne do: 2017.05.21
wyświetleń: 448

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska pracy

- zbieranie i sortowanie pieczarek,

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- dobre warunki zatrudnienia
- zorganizowane zakwaterowanie i transport
- zdalne załatwienie formalności
- bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji

Wymagania

- min. 1 rok doświadczenia przy zbieraniu pieczarek
- sprawność manualna
- dobry stan zdrowia
- sumienność oraz chęć do pracy
- prawo jazdy kat. B

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: ipfpoznan@gmail.com