Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Murarz-okolice Marsylii!

23680
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: Provence-Alpes-Côte d'Azur
Firma: JobsPLus

dodano: 2017.04.10
ważne do: 2017.07.09
wyświetleń: 507

Szczegóły oferty:

Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, francuskiej firmy budowlanej specjalizującej się od kilkunastu lat w murarskich oraz wykończeniach, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

MURARZ
Miejsce pracy: Francja, region Langwedocja-Roussillon

Zakres obowiązków:
-Szeroki zakres prac murarskich
-Wykonywanie ścian zewnętrznych, wewnętrznych nośnych oraz działowych o niskiej zabudowie   mieszkalnej oraz budynkach wielokondygnacyjnych
-Tynkowanie
-Prace wykończeniowe: płytki, sufity podwieszane

Wymagania:
-Wysokie kwalifikacje murarskie
-Komunikatywna znajomość języka francuskiego
-5 lat doświadczenia w pracy jako murarz
-Zaangażowanie w wykonywane czynności
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
-Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
-Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
-Samochód oddany do dyspozycji pracowników

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Weryfikacja znajomości języka FRANCUSKIEGO odbywa się podczas rozmowy telefonicznej.

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasz Junior Recruitment Specialist. Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503491434, mail: zagranica@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Aktualności