Ogłoszenie

Operator wózków widłowych/magazynier

22689

Przepisz kod z obrazka

Region: Centre
Firma: JobsPLus

dodano: 2017.03.06
ważne do: 2017.04.05
wyświetleń: 365

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej poszukuje Pracowników  na stanowisko:

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy: Francja, Survilliers

Zakres obowiązków:
-  przygotowanie zamówień – przenoszenie opon, różnej wielkości i rodzaju
-  ładunek i rozładunek samochodów dostawczych
-  układanie i przechowywanie towaru w magazynie

Wymagania:
-  prawo jazdy, uprawnienia  na wózki widłowe (typu I WJO)
-  doświadczenie w pracy przy obsłudze wózków wysokiego składowania
-  świadectwa pracy
-  dobra kondycja fizyczna
-  sumienność i chęć do pracy
-  podstawowa znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
-  legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe    wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
-  atrakcyjne wynagrodzenie
-  zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
-  zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasz Recruitment & Customer Service Consultant.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503491434, mail: zagranica@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.