Ogłoszenie

Rzeźnik- praca we Francji!

20581

Przepisz kod z obrazka

Region: Nord-Pas-de-Calais
Firma: JobsPLus

dodano: 2017.01.12
ważne do: 2017.02.11
wyświetleń: 165

Firma JOBS PLUS, świadcząca usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy stałej oraz tymczasowej, dla swojego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukuje Kandydatów  na stanowisko:

RZEŹNIK/MASARZ
Miejsce pracy: Francja, Zegerscappel

Zakres obowiązków:
  • ubój oraz rozbiór zwierząt (wołowina i wieprzowina)
  • przygotowywanie, obróbka i filetowanie mięsa
  • ważenie, odtłuszczanie i klasyfikacja tusz
  • utrzymywanie czystości i higieny w miejscu pracy

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w rzeźni
  • umiejętność obsługi maszyn do krojenia mięsa
  • znajomość typów mięs, technik cięcia i odtłuszczania mięsa
  • znajomość procedur oczyszczania, dezynfekcji mięsa oraz standardów bezpieczeństwa i higieny pracy HACCP
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy,   terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Opiekunem projektu jest Anna Jakubowska, nasz Junior Recruitment Specialist.
Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 730111926, mail: zagranica@jobsplus.pl

Zainteresowała Cię nasza propozycja?
Pozwól nam poznać Cię bliżej i prześlij swoje aktualne CV na adres: zagranica@jobsplus.pl  z dopiskiem: „RZEŹNIK/FR/1016” lub aplikuj poprzez formularz:

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.