Ogłoszenie

Tokarz CNC (operator-nastawiacz Siemens)

14987

Przepisz kod z obrazka

Region: Île-de-France
Firma: IPF 2
Miasto: ok. Paryża
Telefon: 510109277
Strona www: ipf.jobs

dodano: 2016.06.28
ważne do: 2016.07.28
wyświetleń: 129

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC

Miejsce pracy: ok. Paryża, Francja

Termin: od zaraz

Zakres obowiązków:
- praca na tokarkach DMG MORI 3 i 5 osiowych, na sterowaniu Siemens
- produkcja elementów do różnych branż,
- produkcja seryjna: średnie serie,
- średnica toczonych elementów 5 - 400mm

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnej obsługi tokarki i ustawiania parametrów,
- dobry stan zdrowia
- dokładność,
- dyspozycyjność do wyjazdu
- mile widziane prawo jazdy i auto do dyspozycji

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
- atrakcyjne zatrudnienie
- pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
- zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
- zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
- możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)
- bezpłatny dostęp do francuskiej służby zdrowia,

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z dopiskiem: "Tokarz CNC Siemens" na adres: rekrutacja@ipf.jobs
Kontakt telefoniczny 61 222 37 24 lub 510 109 277

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”