Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie

Tokarz manualny

13310
Cena: 0,00 EUR (€)

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Region: Rhône-Alpes
Firma: IPF 2 SP. zo.o
Miasto: ok. Lyonu
Strona www: ipf.jobs

dodano: 2016.05.06
ważne do: 2017.01.23
wyświetleń: 913

Szczegóły oferty:

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja / Lyon

Obowiązki:
- praca w zakładzie zajmującym się produkcją rolek, korpusów pomp, wałów (napędowych itp.), kół koronowych (przekładni obiegowej)
- praca na tokarkach manualnych (Cazeneuve, TOS), szlifierki ( Gendron i SNW)
- praca przy obróbce: stali czarnej, nierdzewnej i brązu,
- praca w warsztacie,
- dobra znajomość rysunku

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie tokarza manualnego,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- mile widziana znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziane prawo jazdy kat B,
- gotowość do wyjazdu

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- zdalne załatwienie formalności
- atrakcyjny system premiowy
- możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ipf.jobs

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”
Aktualności